İş Güvenliği Uzmanı İşyeri Hekimi Diğer Sağlık Personeli Eğitim Acil Durumlara Hazırlık Risk Analizi

İş Güvenliği Uzmanı İle Sözleşme Yapılır Mı?

 

29 Aralık 2012 tarihinde Remi Gazete`de yayınlanarak yürürlüğe giren İSG Hizmetleri Yönetmeliği Madde 14`e göre işveren ile iş güvenliği uzmanı arasında mevzuata uygun sözleşme yapılarak 5 iş günü içerisinde İş Sağlığı Güvenliği Genel Müdürlüğü`ne gönderilmesi gerekmektedir.

 

Bu kapsamda İSG-KAtip sistemi üzerinden sözleşmelerin taraflarca onaylanması yeterli olmaktadır.

 

 

facebook.com/umitosgb

 

twitter.com/umitosgb

 

youtube.com/umitosgb

 

Email: info@umitosgb.com

Sitemap  |  Tasarım : İNTERBİM İnternet ve Grafik Hizmetleri

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2018 Ümit OSGB